خدمات پوست،مو و زیبایی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تخصص پوست و مو یکی از مهمترین تخصص های علم پزشکی می‌باشد و سالانه، بسیاری از متخصصین خبره در سر تا سر دنیا در این زمینه فعالیت می‌کنند.
پوست بزرگترین عضو بدن است که وظیفه‌ی محافظت از اندام های داخلی، ماهیچه ها، رگ های خونی و عصب ها را دارد. بنابراین سلامت پوست بسیار حائز اهمیت بوده و همه‌ی افراد باید به سلامت پوست خود توجه داشته باشند تا از بروز بیماری های پوستی جلوگیری شود.
باور اغلب افراد در مورد تخصص پوست و مو این است که این تخصص تنها در زمینه زیبایی فعالیت میکند و شاید در مقابل بقیه تخصص های پزشکی اهمیت بالایی نداشته باشد.
در حالی که این باور اساسا صحیح نبوده و پرداختن به مسائل مربوط به زیبایی تنها یکی از حیطه های فعالیت متخصص پوست و مو می‌باشد.
علاوه بر مراقبت های پوستی، بیماری های زیاد دیگری نیز وجود دارد که متخصص پوست و مو وظیفه رسیدگی و درمان آن ها را دارد.
بیماری هایی همچون سرطان پوست، التهاب مزمن، زگیل، آکنه، ریزش مو و … که مهمترین و جدی ترین این بیماری ها سرطان پوست می‌باشد.
سرطان پوست یکی از شایع ترین نوع سرطان‌ها بوده که در صورت درمان به موقع و درست احتمال بهبود بیماری بسیار زیاد است.
متخصص پوست و مو با تشخیص بیماری مراجعه کننده، بهترین راه درمان بیماری فرد را تشخیص می‌دهد که این راه درمان بسته به نوع و میزان بیماری می‌تواند مصرف دارو، لایه برداری پوست، جراحی لیزر، پیوند پوست و .. باشد.

مرکز متخصصین ری

در چه شرایطی باید به متخصص پوست و مو مراجعه کنیم؟

اختلالات و مشکلات پوستی زیادی هستند که فرد با مشاهده نشانه هایی از آن ها باید به متخصص پوست و مو مراجعه کرده تا مشکل را حل کند یا از بروز بیماری های احتمالی جلوگیری شود.
یکی از موضوعات مهم در این رشته درمان زخم می‌باشد. ممکن است به دلایل مختلف روی پوست فرد زخم های عمیقی شکل بگیرد که در این صورت فرد می‌تواند با مراجعه به متخصص پوست و مو و مصرف دارو مشکل خود را درمان کند. یکی دیگر از مشکلات پوستی وجود آکنه و جوش یا زخم های به جا مانده از آن است.
فرد با مراجعه به متخصص پوست و مو ابتدا دلیل وجود این مشکل را کشف می‌کند و سپس با توصیه پزشک، بهترین راه را برای درمان شروع می‌کند.
به علاوه ریزش مو نیز می‌تواند علت دیگری برای مراجعه به متخصص پوست و مو باشد. معمولا ریزش مو در بسیاری از افراد مخصوصا آقایان بسیار فراگیر بوده و با مراجعه به پزشک و مصرف مرتب دارو به احتمال زیاد این ریزش متوقف خواهد شد.
یکی از بیماری های خطرناک پوستی عفونت های پوستی می‌باشد که فرد به محض مشاهده‌ی نشانه های آن لازم است به متخصص مراجعه کند. عفونت های پوستی ناشی از قارچ، ویروس یا باکتری می‌باشد که لازم است برای درمان حتما از متخصص مجرب پوست و مو کمک گرفته شود.
با بالا رفتن سن انسان و مشاهده‌ی‌ نشانه های پیری در پوست مانند چین و چروک، بهتر است فرد به متخصص پوست و مو مراجعه کند تا به بهبود شرایط پوست کمک کند.
متخصصین پوست، مو و زیبایی در مرکز متخصصین ری، آماده‌ی ارائه‌ی تمامی خدمات درمانی و زیبایی به شما عزیزان هستند.

پوست، مو و زیبایی

در این مرکز، تمامی خدمات تشخیصی، درمانی و زیبایی صرفا توسط متخصصین پوست و مو انجام میشود. از جمله ی این خدمات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

پوست، مو و زیبایی

امکان ویژه ی مرکز متخصصین ری

نوبت دهی اینترنتی به بیماران گرامی
نوبت دهی آنلاین
  • بهره مندی از خدمات ویژه
  • اولویت بالاتر نسبت به رزرو تلفنی
  • پیگیری سریع توسط کارشناسان مربوطه
ویژه
error: محتوای کپی رایت!